FAQJA KRYESORE
RRETH NESH
       Ēfarė bėjmė ne
       Kush jemi ne
       Komisioni
       Bashkėpunėtorėt
       Buxheti
       Rezoluta tė Kuvendit
       Vende tė lira pune
TRANSPARENCA
       Programi i Transparencės
       Kėrkesa dhe Pėrgjigje
       Koordinatori
LEGJISLACIONI
       Ligje
       VKM
       Rregullore tė ERRU
       Rezoluta dhe Direktiva
VENDIME TĖ KKRR
       Vendime pėr licenca
       Vendime pėr tarifa
       Vendime tė tjera
LICENCIMI
       Licencimi
       Procedura pėr Aplikim
       Situata e Licencimit
MONITORIMI I PERFORMANCĖS
       Monitorimi i Performancės
       Renditja e Shoqėrive
TARIFAT
       Rregullimi i Tarifave
       Metodologjia e Tarifave
       Procedura e Aplikimit
       Aplikime nė Proces
       Tarifa Aktuale
RAPORTET
       Raportet e Perfomancės
       Raportimi i ERRU
       Raportet Vjetore
KONSUMATORĖT
       Vėmendja ndaj Konsumatorit
       Kontrata e Shėrbimeve
       Ankesat
SEKTORI UK
LAJME
PUBLIKIMET
Te ndryshme
       This document
              Licencat e Miratuara
              Tarifa tė Aprovuara
       Aktivitete nga 2010 deri tetor 2014
Tarifa tė aprovuara nė vite
       Tarifa tė aprovuara 2009
       Tarifa tė aprovuara 2010
       Tarifa tė aprovuara 2011
       Tarifa tė aprovuara 2012
       Tarifa tė aprovuara 2013
GJENDJA E SEKTORIT UK
       Dokumenta tė sektorit
Licencat e dhėna nė vite
       Licencat e dhėna nė 2010
       Licencat e dhėna nė 2009
       Licencat e dhėna nė 2011
       Licencat e dhėna nė 2012
       Licencat e dhėna nė 2013