• Ndihma shoqėrore/subvencione tė dhėna nga AP
  • Kategoritė dhe format e ndihmės shoqėrore/subvencione
  • Procedura pėr tė pėrfituar ndihmėn shoqėrore/subvencionet dhe dokumentacionin pėrkatės pėr aplikim
  • Procedura e ankimimit

    Shėnim: Enti Rregullator i Ujit nuk e ofton kėtė shėrbim