Me kė bashkėpunojmė ne
Me njė punė dhe eksperiencė disa vjeēare nė sektorin ujėsjellės-kanalizime nė Shqipėri Enti Rregullator i Ujit ka njė bashkėpunim tė suksesshėm me njė numėr tė madh partnerėsh kombėtarė dhe ndėrkombėtarė. Bashkėpunimi i ngushtė dhe shkėmbimi vazhdon me njė sėrė institucionesh dhe aktorėsh si brenda sektorit ashtu edhe nė fusha tė tjera tė qė lidhen me shėrbimet ujėsjellės-kanalizime:

Bashkėpunėtorėt Kombėtarė janė

Bashkėpunėtorėt Ndėrkombėtarė janė
Mbėshtetja nga donatorė tė huaj
Anėtarėsime