Vende tė lira pune
ERRU shpall konkurrim pėr vend tė lirė pune, nė pozicionin:

  • Sekretare e Komisionit Kombėtar Rregullator dhe Kryetarit tė ERRU
    Pėr mė shumė informacion klikoni kėtu